Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
1.3.2024 v 14:35
#168185
Petrs01
no ja to prave ani nijak strasny nemela a kdyz mi trhali pred par lety, tak no problem, ale loni to teda bylo vyzivny
osmicky ja mam vyrosly jen dole a ty jeste mam, ale uz se taky pomalu poroucej a sedmicky mam vytrhany, tak asi pak budu kousat jen tesakama 😀