Odpověď na: Kecací nový rok 2024

Fóra Ostatní Kecací nový rok 2024 Odpověď na: Kecací nový rok 2024

#168185
Maya

    Petrs01
    no ja to prave ani nijak strasny nemela a kdyz mi trhali pred par lety, tak no problem, ale loni to teda bylo vyzivny
    osmicky ja mam vyrosly jen dole a ty jeste mam, ale uz se taky pomalu poroucej a sedmicky mam vytrhany, tak asi pak budu kousat jen tesakama 😀