Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
28.2.2024 v 19:15
#168130
Thielli
Nemas zaskrtnuto to policko nize „Informujte mě o následných odpovědích e-mailem“? Ono to obcas blblo, clovek se musel odhlasit a prihlasit, aby se toho zbavil.
Stan mam vlastne jeste pouzitelnej od Jurka, uzasnej tunel drzak vic jak 20 let, jen vloni pri privalakach uz tomu protejkal horni sev i pres impregnaci a zaplaty. Ale taky pokukavam po jinym, decathloni jsem omrkavala, jeste tomu dam hlubsi resersi. Hlavnim tematem je ale socialni zona vedle stanu, kde se kvoka a griluje a i popiji. Pro tenhle prostor dumam o necem novym.