Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
28.2.2024 v 10:50
#168081
Petrs/čaj/Maya
Sukni mám. Loni na podzim koupenou. Tu největší velikost. Když se nadechnu rozletí se mi patentka a drží to jen na té plastové karabince… tak pak už raději nedýchám. A potí se v ní zadek. Nechcete někdo úplně novou sukni?
Ale dát do sukně ještě alespoň litr vody… soryjako ale i tak v ní vypadám jako Obelix.
Většinu nepotřebuju hned, ale počítej se mnou – dvakrát až čtyřikrát bobek, třikrát až čtyřikrát přetahovadlo, balonek, kroužek, dvakrát napít, bambilionkrát odměna… prostě mám pocit, že celou procházku stále něco lovím – psa v křoví/věci v batohu ? a POKAŽDÉ se zamotám, bo vodítka nosím křížem a batoh na dvou ramenech…