Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka

Fóra Ostatní Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka

#167919
Fifi

    Nene, on nebyl zdravic a hracicka. Pry byl (nejen?) segrama hodne bitej, takze jeho prvni reakce je „ulov to, nez to ulovi tebe“, i s Ruzenou se musel naucit vychazet postupne, ze zacatku po ni sel natvrdo i pres mrize. Dyk si precti muj prvni prispevek tady. Jinak ano, psi rec umi dobre, potkavame se se psama, umi uctive starsi cizi fence umejt koutek, zaroven uz v tomhle veku by sel agresivne do psa, kterej na nej vrkne. Takze litat ho s zadnym cizim nenechavam, od toho ma Ruzici.
    U nej by to bylo o pruser – bez privolani a s jeho stylem „hry“… Nejsou to omluvy, vymluvy, jsou to fakta. Neni to asocial, kteryho bych drzela stranou, jen nejak citim, vnitrne citim, ze tahle cesta je pro nej lepsi, spravnejsi.