Fóra › Ostatní › Pudlí kotec › Odpověď na: Pudlí kotec
26.2.2024 v 10:23
#167852
Thielli
to mě fakt mrzí, mrzí hodně, chlapa narvat do průvanu a to je ještě málo.
A já jsem debil, jsi to psala s tím alavisem. Hele a co krizový bachovky? Zkoušelas? případně něco přímo na míru pro ní? Já jsem tehdy nechala , když byla Tali tak šílená, namíchat pro ni spešl kapky a sobě vzala čistě jen krizovky /pak mi pomáhaly, když máma byla už na tom špatně v nemocnici – pomáhaly jí, kapala jsem jí to vždycky do pití, co jsem jí přinesla./