Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
26.2.2024 v 9:09
#167835
Maya
No prave me to zacaly delat osvedceny fusky co se mnou sli mamuti cestu v roce 2021…
Nemam aji paru, ani avivaz, ani susicku, ani zehlicku:D
PetraK
A v hrncu jakym? Neprichytne se pak to maso ke dnu? Panev je prece jen neprilnava, ze ..
Petrs01
Kamoska mi doporucila po sprse mazat ambidierman kremem z lekarmy nebo tak nejak, lekarjice bude vedet. Zakoupila sem ale namazala 2x takze jeho prinos nedokazu zvazit:D
Ale mesic mas casu dost a holt musis mazat asi PORAD vecer, rano, pres den, kdykoli…