Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
25.2.2024 v 17:15
#167786
Jůů, Mirka vytáhla všechny 4!
Tak to já jenom jednoho. Mě včera ty nohy bolely tak, že jsem bolestí nemohla usnout. Ráno to nebylo o moc lepší. Tak jsem si naordinovala to, co vždycky všem radím – a šla to rozchodit. Funguje to! Nohy přestaly bolet! Po dvaceti kilometrech. Komu to nefunguje, asi ušel málo ?. Daly jsme 35. Pixle na to nevypadá, žebrá u kuchyně. Já už vím, že když mě bolí koleno, bylo by lepší si tu hůl, co ji kvůli tomu mám doma, vzít. Příště.