Fóra › Ostatní › Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka › Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka
25.2.2024 v 15:41
#167774
Fifi,
a jak Pedro funguje s jinými psy kromě Růženky? Je to zatím to štěně, co letí se s každým pozdravit nebo se nechá od starší ségry směrovat?
Černá totiž od mala čeká, až co hnědá… i kdyby se stokrát chtěla kamarádit (a taky kdy jdeme samy, tak se třeba kamarádí…) s jiným psem a hnědá zvedne pysk, tak černá srazí paty a taky se nehne…
- Odpověď byla upravena před 2 roky a 3 měsíci uživatelem Thielli.
- Odpověď byla upravena před 2 roky a 3 měsíci uživatelem Thielli.