Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
určitě všem-chacha-chyběly reporty z mé milované práce!
takže čtvrtek-ranní krátká vycházka,pocvičení s Dafi za granulky a mezisměna-hodně lidí,protože akce,ale ještě jsem to nějak zmákla-i když teda záda,ruce…
dojela jsem dom,šla chvilku ze psama+Martin chvilku odpo
pak mi řekl o Norince…
tak jsem ji obrčela,venku jí svítí obří vonavá svíčka,máti ji tam zasadila kytku….je na dvoře u zdi,kde to měla ráda…:-)
v pátek-pršelo,pršelo,pršelo….
takže rychlo vyvenčení,udělat oběd,umýt si hlavičku,
poslechnout si další kus typologie-část v tramvaji-lístky mám u sebe,ale…
celej!!život hledám-mobil,klíče….stravenkovku,čip…
při fasování šuplíku se vracím pro kartičku/sluchátko,brýle,…,
no nic,před odchodem do práce jsem dala psy vyčuratna dvůr-po pohrůžkou násilí-takže jsem stála na terase,že je nepustím dom,dokud se nevyčurají:-)
proběhl boj-kdo z koho-oni čučely na mě-já na ně
oni-jestli nejsu blbá?-do deště?do mokra??????
já-jestli nejsou blbý voni?-že bez vyvenčení tam můžou stát třeba rok….:-)
no pak pěšky do práce,koupit urinal
a za kasu
teda po vybalení 2 metry vysoké palety brambůrek…
hlavní kasa-milon lidí-pátek+akce..
byly jsme celkem 4!!
takže naproti kolegyně-seděla víceméně pořád,zástupkyně na trojce seděla a v mezičase se snažila péct,rovnat a doplnit zeleninu +pečivo
šéf-pekl,odebáral kastle,flašky,doplnoval zboží…
no zkrátím to
v sedm hodin mě bylo le jak psovi-z nekonečných front mě přepadl pocit,že umřu
jsem řekla,že potřebuju vystřídat,ale oni si myslely,že si chci jen nakoupit…
takže nic-PŘÍŠTĚ NEMÁM NAZNAČOVAT!!
ve třičtvrtě na osm-že jsem vrátila blbě paní,
tak jsem si šla přepočítat kasu,vrátila jí s omluvou peníze
a zástupkyně-tobě je blbě?
říkám-že jo..
tak bude sedět kolegyně,spočítej se,deš vybalovat..
ddo toho tam baba rozbila červenou řepu,takže to uklidit
vybalit paletu,polisovat koše,kolegyně uklízela,já vynášela koše,vedení doplnovalo,
pak jsme ještě šly vybalovat…
záda,ruce v háji,nervy v prdeli-at žijí antidepresiva…
bylo nás málo….bývá aspon mezisměna..
a ve čvrt na dest v noci!!!
se mě šéf zeptal,jestli bych nešla zítra???-takže dnes na odpo????
že má 2 lidi-celkem…
tak jsem m řekla,že kdyby to řekl ve čvrtek,ale v pátek v noci…se zeptt….
že máme rodinou oslavu-to je pravda-máti má narozky,tak tam chvilku jdem..
bylo mě to blbý,jsem se mu omlouvala…
ale shánět lidi na sobotu v pátek v noci je prostě úlet..
další kolegyně taky nemohli….
holt to je tak,když nenastoupí baba po mateřské a počítá se s ní…
no v ddest v noci jsme dojely dom…
já si dala kafe a bramborovozeleninový koláč se sýrem,po kterým mě bylo blbě
žlučník…
ve 4 vzhůrz,v sedm jsem vstala…
bolí mě tak strašně bederka a krční páteř,že asi zdechnu….:-(
no nic,
po snídani jsem dala prát prádlo a jely jsme ze psama do Mref do útulku dát granule a konzervy po Norince+kočičákovi,co tady chodí na návštěvy a jídlo ještě zbylo dost…
pak jsme jely ze psama,
šly jsme se s něma kousek projít kdesi po asfaltce,kde normoš jezí auta,není to úplně silnice,nalevo pole,napravo,pole,mezitím potok
a u potoka a v potoce-pytle s bordelem,pneumatiky,skřím,lednička:-((((
hnus fialovej!!!!!
nikdy jsme takovou hrůzu nikde neviděly…
no škaredyý,lidi jsou festovní hovada….,
kousek jsme se prošly jen at se vyvenčí psi a Žeryk nám smrdem nepodminuje auto-hrozně v něm prděl:-D
a pak jsme jely do Vyškova-jen do zverimexu koupit andulkám jídlo,
pamlsky psům,Martin si skočil do masny a jely jsme dom
v autě jsem spala a Žeryk blil…
-venku slunko,celkem trošku teplo,
Dafi svetr s rolákem+bundu,
Žeryk svetr z lidlu ten zimní-se sněhovýma vločkama,tak ho lidi obdivovaly,že mají hezký oblečky:-)
no hlavní,že pejsanům nebyla zima,venku jsme byla chvilku,
at t nepřeženm s Dafčou a já stejně se plahočila jak mrzák…:-(
doma Dafi pomohla pověsit prádlo,
a leží…
v noci se tak tulila,že jsem málem spadla z postele:-)
a mezi mnou a Martinem byla 4 metry mezera-ale Dafík se se mnou dělila o pidi polštář…hlavičku musí mít na polštářku!
Žeryka chodím zase v noci zakrývat…:-)