Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
Jsme si zajeli do Rakovníka do kavárny a dali kávičku, dortika a zmrzku výtečnou. Slavit se bude příští víkend, budu mít oooooooooo……….ooooooooooo….br náfštěvu až z dalekých krajů moravských. Takže porušim sucháče a pokračovat budu potom dál
Teď se místo oslavy půjdem svalit, až dodělám saláta a proběhnu kópelkou. Gauč v jídelně to jistí 😀
Ale ťukli jsme si. Naším oblíbeným pitíčkem

Doporučuju fšem. Mohou pro absenci alkehůlu i abstinenti , ridiči, nastávající, kojící matky.,…. kde kdo. Jen ten komu vadí zázvor to asi neocení. A tak znám jen jednoho člověka, z opravdu velkýho počtu vč. mých kolegů, který z toho nebyl nadšený a nebral si info, co to je a kde to koupí.
Mílo
tak snad kousek domažlickýho koláče:
Jak kousek? Celej ten vlevo! :D, děkuju!
Thielli
…já tady rači přepíšu ten svůj blemc.
škoda, škoda, mělas to fakt nechat.
je to taky moje velmi oblíbená kytička. Proč taky, že jo 😀 Si to neměla mazat, já to četla, ale nestihla reagovat
Petrs01
Ale jóóó – my ti napíšem adresy, ty rozešleš koláče a my tě tu veřejně pochválíme – to jde, ne?
SOU-HLA-SIM, SOU-HLA-SIM! Krom Thielli mám myslím adresu všech
Fifi
VSE NEEEEJ, ty nase vesela, stastna stracenko.
děkujuuu, ta je boží!!