Odpověď na: Kecací nový rok 2024

Fóra Ostatní Kecací nový rok 2024 Odpověď na: Kecací nový rok 2024

#167696
PetraK

    Jsme si zajeli do Rakovníka do kavárny a dali kávičku, dortika a zmrzku výtečnou. Slavit se bude příští víkend, budu mít oooooooooo……….ooooooooooo….br náfštěvu až z dalekých krajů moravských. Takže porušim sucháče a pokračovat budu potom dál

    Teď se místo oslavy půjdem svalit, až dodělám saláta a proběhnu kópelkou. Gauč v jídelně to jistí 😀

    Ale ťukli jsme si. Naším oblíbeným pitíčkem

    Doporučuju fšem. Mohou pro absenci alkehůlu i abstinenti , ridiči, nastávající, kojící matky.,…. kde kdo. Jen ten komu vadí zázvor to asi neocení. A tak znám jen jednoho člověka, z opravdu velkýho počtu vč. mých kolegů, který z toho nebyl nadšený a nebral si info, co to je a kde to koupí.

    Mílo
    tak snad kousek domažlickýho koláče:

    Jak kousek? Celej ten vlevo! :D, děkuju!

    Thielli
    …já tady rači přepíšu ten svůj blemc.
    škoda, škoda, mělas to fakt nechat.
    je to taky moje velmi oblíbená kytička. Proč taky, že jo 😀 Si to neměla mazat, já to četla, ale nestihla reagovat

    Petrs01
    Ale jóóó – my ti napíšem adresy, ty rozešleš koláče a my tě tu veřejně pochválíme – to jde, ne?

    SOU-HLA-SIM, SOU-HLA-SIM! Krom Thielli mám myslím adresu všech

    Fifi
    VSE NEEEEJ, ty nase vesela, stastna stracenko.

    děkujuuu, ta je boží!!