Fóra › Ostatní › Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka › Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka
23.2.2024 v 17:02
#167680
Ježiš ten roste jak z vody.Teď je to takový puberťácký mehlo samá,, ruka „samá noha .A jak kouká.Je božíí.Pedropepin uňafanej.
Fakt jsou si podobný.
- Odpověď byla upravena před 2 roky a 3 měsíci uživatelem Zlata.