Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
23.2.2024 v 14:57
#167668
Asteris
…já tady rači přepíšu ten svůj blemc. ? jsem starý cynik. Hanba mi. ??
Jsou už letošní?
Milovala jsem je v lese, když jsem chodívala na jaře na výlet, protože když byly, tak už to bylo jasný, že to začíná. ?
- Odpověď byla upravena před 2 roky a 3 měsíci uživatelem Thielli.