Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
23.2.2024 v 12:24
#167600
Thielli
Ja myslim, ze vzhked hlavne resi modelky pri sputezi a pak taky chalu, ze vetsina lidi ma nejakej mindrak z nejake sve casti tela, tvaru, vahy atd…
Ale mysli na to, ze vetsina techto lidi ma.taky starost, co si o nich mysli ostatni a nemaji apacitu vubec sami na ty ostatni myslet:D
Proto me to treba castecne vadi ze mam macaty boky a stehna, ale nosit kratasy kvuli tomu na vandr neprestanu a paradoxne sem na sortky presla s historicky nejvyssi vahou pac s vekemto vedro zvladam hur a hur:D
Dneska lednacek lital, ale nesedl. Ale mam korkorany adve potapky, jen jnevim zda namlouvani opacmyho pohlavi nebo souboj soku:D