Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka

Fóra Ostatní Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka

#167530
Kimi

    No úvodem svého příspěvku jsem chtěla napsat, že jméno Pedro je fajn, líbí se mi, ale vzpomínka na Korinku to nějak překryla, Takže tak.?