Fóra › Ostatní › Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka › Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka
22.2.2024 v 20:56
#167530
No úvodem svého příspěvku jsem chtěla napsat, že jméno Pedro je fajn, líbí se mi, ale vzpomínka na Korinku to nějak překryla, Takže tak.?