Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka

Fóra Ostatní Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka

#167529
Kimi

    Moje strakatice se jmenovala Blue Beer Espero Koro. Když jsem zvažovala domácí pojmenování, bylo v úvaze Blue a Kora, právě taky, že jsem někde četla, že ve jméně má být r, zvolila jsem Koru. Při jančení, kdy normální pojmenování nefungovalo, absolutní stopkou bylo zařvání k…va!?? Protože jsem venčila téměř výhradně v lukách a polích, nikdo moji vulgaritu nezaznamenal.
    A ještě k pojmenování – když k rodičům jezdili známí z Německa, divili se, proč se tolik pejsků u nás jmenuje Pocem. ?