Fóra › Výchova a výcvik › Nová dovednost – postup učení › Odpověď na: Nová dovednost – postup učení
21.2.2024 v 12:55
#167391
CHCEME!!!
????????????
…tak asi takhle nějako to bylo.
Asi budu střídat obojí, jednou spolu, jednou sólo. Obojí má pozitiva. Doma běžně čeká jedna, až druhá docvičí. Nebo na zahradě za domem…
Zrovna u hnědé to ve dvou nemá takový smysl, ona je namotivovaná až až, když ví, že se cvičí.. a v klidu si počká. Tam naopak musíme cvičit tak, aby ona nevěděla, že cvičí.