Fóra › Od čtenářů › Volné povídání › Odpověď na: Volné povídání
21.2.2024 v 9:19
#167357
HURÁÁÁ DALMI JE TU! Povedlo se – díky moc černej čaji. Jdu se kochat.
Ojé Sorbonek – bože to je prostě kus psa!! Jak se daříte? Jdu do kecacího fóra!