Odpověď na: Volné povídání

Fóra Od čtenářů Volné povídání Odpověď na: Volné povídání

#167357
PetraK

    HURÁÁÁ DALMI JE TU! Povedlo se – díky moc černej čaji. Jdu se kochat.

    Ojé Sorbonek – bože to je prostě kus psa!! Jak se daříte? Jdu do kecacího fóra!