Odpověď na: Kecací nový rok 2024

Fóra Ostatní Kecací nový rok 2024 Odpověď na: Kecací nový rok 2024

#167286
MirkaD

    tak jsem se hecla-šla jsem pěšky tam i zpět-a žádný chození po městě…
    byla jsem objednaná na dobu kdy žádný bus..
    tak před půl 11 tam a před půl jednou jsem byla doma
    dala Čipinečkovi náhrobeček a šla pustit psy na dvůr/zahradu
    teda holky-Dafulka byla tak prčovní!
    ta byla jak z článku o enrichmentu
    vyčuraly se na dvoře a šly do zahrady,Žeryk se vykadil,pa chtěl míček,tak jsem čutala-a Dafi?2 krát donesla míček,
    a pak?
    pak chodila 20 minut!
    po zahradě s čumákem po zemi a četla!!!
    to jsem fakt snad ještě neviděla!
    takový dlouhý čuchací capání!
    jak ted měl týden-vyčurat/vykadit-pár metrů a dom
    vyčurat na dvůr,
    přípdně vyvenčit projít se kousek po dědině,a přes zahradu jsem ji do pátku nosila
    tak dnes byla po delší době pořádně na zahradě,kde si fakt četla!
    to nejde jinak říct!!
    no početla si,ještě jednou se vyvenčila a šly jsme doma za holkama….
    mám z ní radost,je jí líp!
    u psychologa hodinová dřina jak při skládání uhlí….
    jsem mu popsala páteční návštěvu u psychiatra a že mě naštvala…
    +dalších x milion věcí jsme probraly…
    jeho otázka-jak se mi se mnou žije??
    tak nevím…musím se nad tím zamyslet…fakt mě zaskočil…
    a komu by jste chyběla kdyby jste tu nebyla…..-a spoustu věcí mezitím*
    fakt je to dřina-beze srandy….
    jsem byla ráda,že jdu odtud rovnou dom….