Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
neodpružené, pro rozbitýho psa nee
Přesně to jsem řešila, to drncání, všechny psí vozíky byly neodpružené, je to navržené hlavně za kolo na silnice s hladkým asfaltem.
Nakonec jsem vyřešila vystláním paměťovou pěnou ve dvou silných vrstvách, sousedka mi nabídla na rozřezání starou matraci. Do toho se hnědá otiskla a hodně to ty nerovnosti utlumilo.
Prostě pokud se z ní někdy stane vozíčkář, dostane ultralehký a dokonale ovladatelný Thule a do toho jí za dalších deset tisíc koupím latexovou matraci, případně přidělám větráček na baterky, kdyby jí bylo horko… ??? a pak si koupím sluchátka, co měl Otík ve Vesničce, abych neslyšela, co mi na to říkají kolemjdoucí ? …a půjdu se na měsíc pást, no. ?