Odpověď na: Kecací nový rok 2024

Fóra Ostatní Kecací nový rok 2024 Odpověď na: Kecací nový rok 2024

#167274
Maya

    PetraK
    kaufland je trzitste, prodavaji tam ruzni prodejci vetsinou z Nemecka, ja tam koupila odpadkovy kos a privezlo to tusim GLS z Nemecka
    takze ceny nemecky tudiz priznivy a recenze na pripadny reklamace kladny, ze vyrizujou rychle a tak
    kdyz jsem hledala ten odpadkac, tak maj tam veci co ani jinde vubec nejsou
    proto me to napadlo
    ale je tam tusim jen platba predem
    na agi prekazky taky kouknu, to me ani nenapadlo
    kdyz tak koukej jeste do lidl shopu, svagrova tam pred vanocema koupila mega agi tunel pro psy jen asi za tri stovky a kdyz jsem ho chtela koupit po vanocich, tak uz nebyl, ale prej obcas ho mivaj, tak nakukuju kdyz si vzpomenu