Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
20.2.2024 v 11:25
#167274
PetraK
kaufland je trzitste, prodavaji tam ruzni prodejci vetsinou z Nemecka, ja tam koupila odpadkovy kos a privezlo to tusim GLS z Nemecka
takze ceny nemecky tudiz priznivy a recenze na pripadny reklamace kladny, ze vyrizujou rychle a tak
kdyz jsem hledala ten odpadkac, tak maj tam veci co ani jinde vubec nejsou
proto me to napadlo
ale je tam tusim jen platba predem
na agi prekazky taky kouknu, to me ani nenapadlo
kdyz tak koukej jeste do lidl shopu, svagrova tam pred vanocema koupila mega agi tunel pro psy jen asi za tri stovky a kdyz jsem ho chtela koupit po vanocich, tak uz nebyl, ale prej obcas ho mivaj, tak nakukuju kdyz si vzpomenu