Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
20.2.2024 v 10:28
#167250
koukam na Mousesovi se u Brtniku setri, ani ten hadr nema poradne velkej 😀 😀
psa dobrovolne v karce si neumim predstavit, muj prvni pes strasne rad jezdil v kolecku, ale od ty doby mam akorat psy co to nenavidi a kdyz nahodou je tam dam, tak hned skacou dolu
a to jsem zkousela i pohodlny odpruzeny vozejcek
asi bych vozila psa na tom, moc nedrnca, ma velky kolecka, tak je i do terenu a dobre se taha a uvezl by i dogu, ale psa bych tam musela asi prilepit
https://www.zbozi.cz/vyrobek/gude-ggw-300-125-l-zeleny/