Fóra › Ostatní › Pudlí kotec › Odpověď na: Pudlí kotec
20.2.2024 v 9:27
#167234
Petrs01
To v Praze nemůžu, zvlášť když je spadané listí, ona si sedá opravdu daleko, to se pak nedá najít… Takže se stavím tak nějak bokem a předstírám, že se vůbec nedívám… ?