Fóra › Ostatní › Pudlí kotec › Odpověď na: Pudlí kotec
20.2.2024 v 9:21
#167230
Petrs
Ona ale jinak už vždycky stojí, fakt ?
Ona si třeba čapne, že se vyprázdní a když se k ní pomalu rozejdu, abych TO našla (protože si dřepla kilometr ode mě), je schopná ještě vstát a odběhnout zase dál ode mě.
Když hárá a je v těch nejhorších dnech na flexině, zadržuje to celou cestu, až jí lezou oči z důlků, a teprve když vidí, že nebude odepnuta a domov se blíží, odtáhne se co nejdál, dřepne si zády a pustí to…