Odpověď na: Pudlí kotec

Fóra Ostatní Pudlí kotec Odpověď na: Pudlí kotec

#167214
Thielli

    Ty je takhle přenášíš

    Na výletě samozřejmě ne. To pak doma ucpáváme odtok vany. Ale když jdu tady v Praze a všude je tak nějak normálně jen trochu toho bláta a pak přijde TOTO = tzn i louže, ve které se obě s oblibou honí, pak jsem zvolila přenesení. Černá měla v očích zoufalství ? chudinka. Měla jít asi první.
    Jinak k tomu Bubizvrácení – týjo to musela být nešťastná, psi to přece nesnáší, i když do něčeho cizího šlápnou nebo když tu zadnici nemají čistou? Nosíš s sebou něco na omytí? Má to často? Jak se s tímhle pak vypořádat? Hnědá se třeba na vodítku vyprázdní jen výjimečně, potřebuje být daleko a v klidu…
    Petrs – a jak jsi to tedy řešila s Vašíkem? nechal se narovnat?

    čajíku – děkuji za umenšení ostudy. Mám něco rozepsáno, pak větu změním, změní se mi třeba pády, pak si to nepřečtu a ostuda je na světě ?