Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
19.2.2024 v 13:09
#167172
cernejcaj
co je to za apku? to bych chtela taky neb na yt jsou i knihy a prednasky a tak, ale bez placeni se to neda poslouchat, jedine furt vypinat zhasinani displeje
Petrs01
je to takovy mekky material a hlavne ta barva! no a taky to bylo ve sleve a komplet asi za dve stovky, jiny barvy ve sleve nebyly, asi je nikdo nechce 😀
jo to voditko je kratky, ale ja tohle pevny voditko pouzivatm jen kdyz jdem do mesta jednou za rok a to nejaky delsi stejne nechci