Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
19.2.2024 v 12:31
#167162
Mirko – je to normální, jak psaly holky. Nejsi divná, je to přirozený. I vzhledem k tomu, že te´d prostě je toho na Tebe moc ze všech směrů.
Však si můžeš klidně s ním pro svůj dobrý pocit, jen tak nabalená v budně v klidu sednout sama na lavičku, dát si tam kafe a jen tak být. nic nedělat, ani on, ani Ty. Nemusí to být nijak dlouho, dáš mu dobrůtku, třeba toho pribiňáčka, prostě si tam sedneš, můžeš si mu postěžovat, však on Tě při tom blemtání pribiňáčka vyslechne, nemusíš ho hladit, nic a pak půjdete domů. Klid, nic velkýho. On bude mít svoje, Ty budeš mít svoje.