Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
19.2.2024 v 10:52
#167146
Petrs01-děkuju ti moc,fakt ti děkuju!!!!!!!!!!!!!!!
já se to sem bála napsat,že su divná…
ale v sobotu ráno jsem řekla batohu-batoh na zemi..-pod…
pak mi došlo,že je to batoh,a psi jsou jinde…:/
já byla štastná v tom Blansku,že jsem mohla řešit jen ji….
pidi vycházka,nebo vyčurat u baráku a tulení,chování a česání-česání jemný tututnunu,fousy stříhám…zkracuju…