Odpověď na: Kecací nový rok 2024

Fóra Ostatní Kecací nový rok 2024 Odpověď na: Kecací nový rok 2024

#167146
MirkaD

    Petrs01-děkuju ti moc,fakt ti děkuju!!!!!!!!!!!!!!!
    já se to sem bála napsat,že su divná…
    ale v sobotu ráno jsem řekla batohu-batoh na zemi..-pod…
    pak mi došlo,že je to batoh,a psi jsou jinde…:/
    já byla štastná v tom Blansku,že jsem mohla řešit jen ji….
    pidi vycházka,nebo vyčurat u baráku a tulení,chování a česání-česání jemný tututnunu,fousy stříhám…zkracuju…