Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
18.2.2024 v 22:27
#167055
Mirko
Ale to mel Cipecek dlouhej zivot, vim, ze jste kvuli nemu porizovali dalsi. Ono to je dokola, umre starsi, poridis partaka, je to stejny jak u psu, kdyz nevyrustal coby jedinacek. Uvidite, jak se bude tvarit Zakyna, dala bych tomu par dnu. Nebo ji darovat nekomu, kdo treba shani zrovna taky partaka k andulakovi?
Milo
Podrbani Mysici, usoplene nevypada, kabely neozobany, sikula. 🙂
Asteris
Aach, hliva venkovni, to tu taky neroste, dobrou chut preju. Stastne pady jsou dobre pady.
Jsem dneska sledovala tah jakychsi ptaku, V-sik jak vysitej, capi ani husy to nebyli, jaro je tu. 🙂