Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
18.2.2024 v 9:08
#167028
Vsichni v lesich, jen petrs01 s piksli01 u vody 😀
Asteris
i odpocinek je potreba 🙂
ja sem vcera psala z mobilu a asi se to neposlalo, vcera klidnej den u kamosky, prosli jsme se, dostala sem obed u jejich rodicu, vytunila sem jim jejich starika PC aby nebyl tak dychavicnej, pak sem jela do kauflandu se super bezlepkovou nabidkou aby tam v tom nemeli to pro co sem tam jela 😀 a dneska sem se rozhodla, ze mozna prece jen udelam par clanku na web.