Odpověď na: Kecací nový rok 2024

Fóra Ostatní Kecací nový rok 2024 Odpověď na: Kecací nový rok 2024

#166925
MirkaD

    tak hlášení
    včera na jednu na vetrinu-Dafi veselejší,živější
    dostala 2 injekce,od bolesti už ne,
    taky jí to bolí o hodně mín
    a rozpis prášků a prášky,to má brát do středy,
    když jí po tom bude zle tak injekce,se modlím,aby nebylo!!!!
    odpo do noci jsem byla v práci-napráškovaná jak chemička
    2kkrát amtidepresiva,2 prášky od bolesti-krční páteř,bedrka,ruka se hojí-takže jizva..
    nervy v prdeli….
    akorát,když mám víc prášků,mám nutkání říkat lidem pravdu..a dělám to…..
    Dafi-živější,veselejší,
    v jidle se večer porýpala,ale něco s nědla,
    Martin uvařil asi kilo hovězího+já koupila ty kočičí polívky kdyžtak na zapatlání granulí..
    v noci se šla vyčurat před vrata,
    pak letěla přes celej barák skočit na Martina do postele:-)
    -u veta-moč se dělla
    rybu nedoporučuje kvůli rozboru
    ráno o půl paté se šly venčit,
    byla tam dlouho,předpokládám,že i kadila,
    to je tam vždycky dýl….když čurá,je za vteřinu doma,
    ráno jsme šly ven-kousek k lípě
    bohužel,Žeryk se nastavil do tak,že aha-jde se kousek,nevenčím se,chci házet,házet,házet,házet…:-(((
    byla jsem na něho nasraná,vím,že jsem ho měla dát dom a jít s každým zvlášt,ale na to bych se mohla…
    takže Žerykovi jsem nadávala do blbců…
    a občas mu hodila kolečko,a dala couvej,a čekej a hledání kolečka,
    prostě se nevenčil-vůbec…:-(,mě fakt sral dnes…
    a Dafi měla cvičení-pozdra-granulky-pozdrav víckrát
    kroky-2 kroky a granulku
    a mezi a granulky a když jsem viděla jak kouká,že Žeryk aportuje,tak si párkrát donesla plyšáčka-3 kroky,pak jsem šla ždibec do dědiny,s ní v náruči,at se ten uřvanej blb vyvenčí a šly jsme dom
    doma pár granulek za česání+léky a spí
    já za chvílu zdechnu,protože mě upadnou záda……
    -léky má:
    Letrox na štítku-1/4 z 50 mg -to dostává 2 krát denně-a ráno na lačno
    Enryxol-2večer
    Synolux-menší plky 2 krát denně
    Entyzol 1/4 2 krát denně….

    jinak mě čeká odpo
    a jinak odpo má dojet atka,tak bude mít společnost…
    včera jsem došla do práce pozděj,Martin šel zase dřív..máme tolerantní zaměstnavatele..
    Martinovi končít za měsíc smlouva-se velemodlím,at mu ji prodlouží…,

    Kuskus-teda brrr taky to nemáš lehký s ledvinama..:-(