Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
tak hlášení
včera na jednu na vetrinu-Dafi veselejší,živější
dostala 2 injekce,od bolesti už ne,
taky jí to bolí o hodně mín
a rozpis prášků a prášky,to má brát do středy,
když jí po tom bude zle tak injekce,se modlím,aby nebylo!!!!
odpo do noci jsem byla v práci-napráškovaná jak chemička
2kkrát amtidepresiva,2 prášky od bolesti-krční páteř,bedrka,ruka se hojí-takže jizva..
nervy v prdeli….
akorát,když mám víc prášků,mám nutkání říkat lidem pravdu..a dělám to…..
Dafi-živější,veselejší,
v jidle se večer porýpala,ale něco s nědla,
Martin uvařil asi kilo hovězího+já koupila ty kočičí polívky kdyžtak na zapatlání granulí..
v noci se šla vyčurat před vrata,
pak letěla přes celej barák skočit na Martina do postele:-)
-u veta-moč se dělla
rybu nedoporučuje kvůli rozboru
ráno o půl paté se šly venčit,
byla tam dlouho,předpokládám,že i kadila,
to je tam vždycky dýl….když čurá,je za vteřinu doma,
ráno jsme šly ven-kousek k lípě
bohužel,Žeryk se nastavil do tak,že aha-jde se kousek,nevenčím se,chci házet,házet,házet,házet…:-(((
byla jsem na něho nasraná,vím,že jsem ho měla dát dom a jít s každým zvlášt,ale na to bych se mohla…
takže Žerykovi jsem nadávala do blbců…
a občas mu hodila kolečko,a dala couvej,a čekej a hledání kolečka,
prostě se nevenčil-vůbec…:-(,mě fakt sral dnes…
a Dafi měla cvičení-pozdra-granulky-pozdrav víckrát
kroky-2 kroky a granulku
a mezi a granulky a když jsem viděla jak kouká,že Žeryk aportuje,tak si párkrát donesla plyšáčka-3 kroky,pak jsem šla ždibec do dědiny,s ní v náruči,at se ten uřvanej blb vyvenčí a šly jsme dom
doma pár granulek za česání+léky a spí
já za chvílu zdechnu,protože mě upadnou záda……
-léky má:
Letrox na štítku-1/4 z 50 mg -to dostává 2 krát denně-a ráno na lačno
Enryxol-2večer
Synolux-menší plky 2 krát denně
Entyzol 1/4 2 krát denně….
jinak mě čeká odpo
a jinak odpo má dojet atka,tak bude mít společnost…
včera jsem došla do práce pozděj,Martin šel zase dřív..máme tolerantní zaměstnavatele..
Martinovi končít za měsíc smlouva-se velemodlím,at mu ji prodlouží…,
Kuskus-teda brrr taky to nemáš lehký s ledvinama..:-(