Fóra › Výchova a výcvik › Nová dovednost – postup učení › Odpověď na: Nová dovednost – postup učení
14.2.2024 v 20:00
#166879
Urcite se vymaz a styd se, mily Cajiku. 😀
Pridavam fotky byvalych holek v bedne.
Kremylek a Skritek. A pak jeden Kremylek v industrialu. 🙂