Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
13.2.2024 v 23:58
#166783
Thielli
Když se to opakovalo po dvacáté, normálně už bych asi kvetla i teď v únoru, ale nějak mi vůbec nešlo se na ní zlobit.
Ty budes líska nebo jíva. Uz kvetou, kraasny dlouhy jehnedy a kocicky, heeepcá! 🙂
a tak jsem jí odvolala jako kdysi od dětských odrážedel a ona zase přiběhla s tím radostným úsměvěm debila… no, zlob se na ní…
No, proc by ses mela zlobit, kdyz si ji odvolala? 😀
Kachna
No nene, Net zase nasel motivaci? Diky za echo, ozvu se mu! 🙂