Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
Petrs01
my sme sli zrovna kolem, uz sme ho obesli a tak sme se chystali jit dal, kdyz proti nam prichazeli trempove, pozdravili sme se a jeden se pta, jestli chcem dovnitr, ze ma klice 😀 udelal nam i super prohlidku, i kdyz sli jen vyzvednout zebrik, kterej tam byl a odnest ho na spodni srub majiteli 😀 tak sme dostali pak prohlidku i spodniho, jak sme se vraceli s zebrikem 😀
sem neco chtela hodit do kasicky, ale mela sem jen 500 tak sem poseptala kamaradovi jeslti nema kovaky do kasicky a on normalne misto, aby to pochopil jako tajnou akci, tak se zacal domahat kde ji maji, protoze ji predtim nejak zminili v jinym kontextu a borci kroutili hlavou, ze nic nechtej 😀 kovaky nemel, ale aspon mel mensi papir, nez 500 😀
zachovala strilna pro minomet je navic pry celkem netypicka, to ma malo srubu (navic ne vsechny meli tu strilnu)