Fóra › Ostatní › Kecací nový rok 2024 › Odpověď na: Kecací nový rok 2024
22.1.2024 v 22:04
#165334
Cejlon
No, nazdar. Ty jsi teda zdatná cestovatelka, ale… bratr tam byl tuším předloni. Ani kdyby mi platili zlatem.
*** hotel švábi, díry ve zdech místo oken.
**** hotel mrtví švábi, menší díry.
***** míň švábů, měl i okna a klimatizaci. Elektřina jela tak 4 hod/denně.
Čajové plantáže nádhera, akorát… nesmíš se cestou moc rozhlížet.
Bratr je taky zdatný cestovatel (narozdíl ode mne), říkal, že věděl do čeho jede, že jako zážitek rozhodně zajímavé… ale víckrát tam jet nepotřebuje.