Odpověď na: Kecací Vánoce 2023

Fóra Ostatní Kecací Vánoce 2023 Odpověď na: Kecací Vánoce 2023

MirkaD

ano,ano-přijely Čajík s mužem…..
    a jako já byla tááák,chytrá a do toho takový čunče,že report podávám až ted,až jsem se odstyděla:-D,:-))))
    a nějak si říkám-že si v autě po cestě zpět museli říkat-bože,dyt ta Mirka už úplně blbá:-))
    no a měli by pravdu,že:-D
    takže začalo to tím,že když zavolali,že jsou před vratama já nachystaná-oblíklá předem-krom tlustých gatí,mikiny a bundy a bot-s tím,že než přijely,tak jsem umyla wc,koupelku,zametla,utřela prach a vyměnila ubrus,kterj byl už tak flekatej a dorazila to tatarka s Martinova oběda-jako oba jsme prasata:-(),
    no,takže mě przvonily,já na sebe hodila mikinu,gatě,a šla se obouvat-a tel. od máti Martina,jestli vím,že na mě před vratama čeká kamarádka???
    no vím,obouvám se…
    dojely jsme do Bučovic,že na zámku je výstava betlémů
    logika-výstava na plakátku napsána do konce prosince,v Bučovických novinách napsabá do konce ledna…..
    na plakátku nikdy,nic-takže nečíst noviny tak tam nejsu…..
    dále-dotaz na pokladně?půjdete jen na výstavu J.Lady?nebo na stálou expozici?
    my že na výstavu J.Lady-tak jsme zaplatily vstupný jen na jednu místnost-na knci!!!,která logicky vedla přes ty další výstavy stálé expozice…
    pokud nejdete rychle,tak si prohlídneze i to ostatní všechno-histrii Bučovic a tak…
    no já a Čajíkův muž jsme teda nešly úplně rychle…,ale ak zase nečučely jsme tam v těch jiných místnostech,ale tak pokladní byla stejně zalezlá v teple-v celým muzeu zima jak svina
    výstava-nebyla to výstava betlémů-ale obrázků J.Lady-zimních,+vystaveny starý lyže,brusle a ukázka práce žáků z DDM-keramika,obrázky-no takže nějaký betlémy byly:-)
    a já miluju zimní obrázky od Lady-takže mě se to prostě líbilo a furt jsem vybírala nějaký obrázky dom,jak kdyby výstava byla prodejná nebo co:-))
    jako nebyla …..ale to já dělám na všech výstavách-obrazů,soch,keramiky,fotek….
    no pak jsme šly na Arkádu,kde jsem dokázala zapatlat ubrousek od šlehačky a čokolády a následně tím zašpinit bílej ubrus…
    vemte mě do restaurace,někde kde nejsou ubrusy…..nějaký plastový stoly by se u mě hodily…
    no nic,daly jsme kávy a já palačinku ze šlehačkou a čokoládou-kterou si dal i ubrus…..
    no,nic….
    pak mě hodily dom
    a já řekla hlášku dne,roku,možná i životní
    říkám-no mě se doktor ptal,jestli můžu hýbat prstama-a mě to udivilo,dyt jsem se fikla v půlce ruky?
    Čajík řekla zkazku o tom,jak se kdysi ona sekla srpem přes článek do prstu,pak s ním půl roku nemohla hýbat…
    a holky-já bůh inteligence,chytrosti a myšlení jsem řekla-no jooo,u prstu to chápu-ale já su piclá v půllce ruky!!!
    TVL-MŮJ MOZEK MĚL EVIDENTNĚ PRÁZDNINY,DOVOLENOU A NEVÍM CO JEŠTĚ,ŽE JSEM ŘEKLA TAKOVOU KRAVINUUUUUU!!!!!
    tk mi muž Čajíka i ona vysvětlovaly,že ty nervy jsou jako po celé ruce…i po celým těle…že jako za prstama to nekončí….. !!
    tvl..du se zahrabat do sněhu….
    jako myslím,že s takovým debilem už nikdy nikam!! nepojedou!!!!
    škoda,bylo to fajn..
    opustila jsem auto se slovy-už du,než řeknu něco chytřejšíjo…
    ze psama jsem šla chvilku po dědině a doted jsem se válela s Dafčou v posteli a pak ju měla na klíně….