Odpověď na: Kecací Vánoce 2023

Fóra Ostatní Kecací Vánoce 2023 Odpověď na: Kecací Vánoce 2023

#163722
PetraK

  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

  Gůtn tág majne líbe Kindr.

  Jsem se fčéra těšila, že koukneme na film a pak jsme to vypnuli. Velká premiéra teda nebylo nic pro nás evidentně. I když výkon Ivy Janžurový s “Tureťákem” byl kouzelnej. Ale to bylo asi tak šécko. tak jsem si šla stahovat fotky, co mi poslala Petrs a když jsem je šécky stáhla, tak jsem zjistila, že je přes ně všade logo Úschovna 🙁 mě málem fláklo. No stahovala jsem to tím nejblbějším způsobem. takže dneska musím znova. Sklep momentálně suchej, takže s hadrama lítat nemusím, tak budu mít snad čas. Aspoň můžu zase odložit to třídění oblečení, že jo 😀 😀 😀

  kachna – ten pán je jak kdysi Benda na čézetu, ten zas nevěděl, kde má kozykozy 😀 😀

  Mirko, a tak já se Ti nedivím, že ti po letech došla trpělivost. Však jsme Ti kdysi s Petrs říkaly, že by frajer z tý postele jel jak namydlenej blesk a hned tak by se do ní nepodíval. Ono tohle pořešit je nimračka a když do toho člověk nejde dobrovolně, že to má jako svoje hobby, tak se s tím špatně žije.

  Fifi

  uvidi se, esli se to zlepsi, musi
  drrrrržim!
  Este sezrana Pepinem nejsem.
  tak hurá, hurá a třikrát hurá 😀 😀 jsem si pouštěla ta vídeja a je to ňůňůůů. Nechceš mu tady udělat koutek – jako že Pepinovo fórum, kde bychom to šécko nasázely najednou a člověk by si tam zašel, kdyby měl deprézi 😀 . co ty jeho tlapátka, lepščejší už?

  S Ruzici jsou silenej gang, zrovna pred chvili mu davala slusnou cocku, tahala ho po zemi za hnaty, krcisko, pak se pred nim vytelila na zada a kopyta hore, dupal po ni a rdousil za lalok…
  tohle prostě MI-LU-JU!

  a. Ruzice si odfrkne, on ma ritualy, venkani pokazdy jinde, je to fajn.

  to je supr. taky myslím, že dělení je fajn a důležitý.

  Jsem Tě chtěla o něco poprosit – už před časem, pak odešel Trolda a teď, jak přišly Rychlý Pruhy, tak nevím, zda bys měla čas, ale… napadlo mě, jestli bys nechtěla něco sepsat o svých zkušenostech s CBD – já o tom třeba vůbec nic nevím, jen to sem tam někde zahlédnu a určitě nejsem právě sama. Myslíš, že bys našla čas? Mohlo by to jít současně tu i na Zvířetníku s tím, že tady bychom to daly o něco pozdějš, aby měl Zvířetník prioritu? Co myslíš, šlo by to?