Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací řádný léto 2023 Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

#160074
cernej caj

    Milena
    Co je to stych? Horcici snesu leda k burtum z ohne:D

    Fifi
    Tak super ze fotacek sis vybrala paradni tak se tesim na fotky:) a trolitku drzime co mame! Aby mu to zabralo a mel minikum ucinku…

    MirkaD
    Tak to je fakt des, ze radsi necha ty 4km chodit pesky je to magor. A autobusem kterej ridi chlap ji jezdit necha?

    Vcera sme dali vecerni prochazku, jak zapadne tak je uz docela chladno a to sem si jeste vzala mikcu kterou ani rano nenosim jeste do prace…