Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
18.10.2023 v 4:59
#160074
Milena
Co je to stych? Horcici snesu leda k burtum z ohne:D
Fifi
Tak super ze fotacek sis vybrala paradni tak se tesim na fotky:) a trolitku drzime co mame! Aby mu to zabralo a mel minikum ucinku…
MirkaD
Tak to je fakt des, ze radsi necha ty 4km chodit pesky je to magor. A autobusem kterej ridi chlap ji jezdit necha?
Vcera sme dali vecerni prochazku, jak zapadne tak je uz docela chladno a to sem si jeste vzala mikcu kterou ani rano nenosim jeste do prace…