Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací řádný léto 2023 Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

#159441
Fifi

    Kdyz by se seslo vic lidi, bylo by to fajn. Fajn by to bylo, i kdyby jen Kachnovic jeli kvuli mne dalku. Ale uz dlouho jste nemeli sraz tam ve vasi oblasti, to by taky bylo fajne pro zdeptany zrzavci osazenstvo. Promyslim to, pripadne sem hodim navrh na separe foru.

    Cajdo
    No jo, su blbka, dyk prace a tak…
    zkusmo sem zkusila pri sekundarni cinnosti se optat, zda by to neslo s trochou min triskani, no neslo… takze se ptat na to rvani ted nemam odvahu:D
    On ma kazdej clovek jinsi level vnimani hluku. Nekdo to vytesni, nekdo ani nevi, ze je kolem rev a triskani. Soucitim v tomhle s tebou.

    Lidi, PRSIIIIIIIIIII tu! 🙂