Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
15.9.2023 v 19:52
#159250
co je na whatsapu tak super, ze to treba nenabizi jinej komunikator, kterej navic treba muzes mit na pc kdyz ses doma a psat pohodlne na klavesnici?
Nevím, prostě je. Reálně neumí víc/míň věcí, než třeba messenger, ale je prostě lepší. Na PC ho samozřejmě mít můžeš.
Jo, vím, co je fakt příjemný – můžeš poslat zprávu sama sobě. Reálně je to naprosto nejpříjemnější způsob, jak si na PC poslat třeba fotku.
Je to přehledný, jednoduchý a uživatelsky příjemný. Používá se napříč generacema. A pak je pár lidí, co to nemaj a komplikujou mi tím život 😀 , páč to musím posílat dvojmo