Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací řádný léto 2023 Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

#159250
kachna

    co je na whatsapu tak super, ze to treba nenabizi jinej komunikator, kterej navic treba muzes mit na pc kdyz ses doma a psat pohodlne na klavesnici?

    Nevím, prostě je. Reálně neumí víc/míň věcí, než třeba messenger, ale je prostě lepší. Na PC ho samozřejmě mít můžeš.
    Jo, vím, co je fakt příjemný – můžeš poslat zprávu sama sobě. Reálně je to naprosto nejpříjemnější způsob, jak si na PC poslat třeba fotku.
    Je to přehledný, jednoduchý a uživatelsky příjemný. Používá se napříč generacema. A pak je pár lidí, co to nemaj a komplikujou mi tím život 😀 , páč to musím posílat dvojmo