Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
15.9.2023 v 15:12
#159242
tak jsem byla 4 hodiny na ocnim a dozvedela jsem, ze jsem stara a je to OK a to si zvyknete 😀
a musim tam jeste jednou nechat si napsat brejle neb ted mi furt neco kapali do oci a to prej nejde
a zas me akorat vytocilo to jednani malomestskejch doktoru, kteri z pozice jedinecnosti jednaj s clovekem jak s kusem hadru