Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
je to prasarna, protoze ja necucim, protoze nemam na cem… televizi nemam a jak na to mam cucet bez telky fakt jako nevim? na mobilu zas nemam data a tolik stavy a hlavne cucet na neco 5x8cm velkyho treba na nejakej serial je taky urcite moc prijemna kratochvile 😀 to su teda zvedava. fakt zlodeji.
mozna se na to da cucet na pc, ale to mam urcite cas, kdyz su na nem pul hodiny denne jeste u toho misto mailu a fora vyrizovat cuceni 😀
kacha
o decku sem ani vzivote neslysela… to se rikalo za nas, kdyz ja sem chodila do decka ze do decka chodi debilove a jinak to neznam 😀 a e uz byla zvlastni trida, takze zlati debilove 😀
Fifi
no tak to je uzasny!!!! 2kg sou mega krasny s tim, s cim roky zije… doufam, ze panicce taky bude prijemny, ze jozefcice lita a uziva si, ze to jde 🙂