Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
7.9.2023 v 5:53
#158939
Bré ráno,
výstava byla skvělá…
čajdo
reditel a poprat mi, at se mi dari.
tak tohle je důležitý, hodně moc.
Já to mám tak, že je pro mě nejvíc důležité to, že jsou nadřízení v pohodě
a pak to ostatní. Prostě jak má člověk v nich oporu tak je to skvělý.
Moc ti to přeju a finančně to taky jde? Já vím, začátky asi nic moc
(né nejsem zvědavá kolik bereš, jen jestli se to dá)
A ty se to naučíš, to je jasný, jseš šikovná.