Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací řádný léto 2023 Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

#158914
Petrs01

    TV nemáme, mobily máme Nokie. Ale máme tablety, kvůli internetu, mapám a navigaci. Ono se na tom dá koukat na TV? Jak? Přes internet asi ne, to pak přece není TV… Nebo to bude i za PC? Jak poznám, jestli ty věci mají to „něco“ co je k TV potřeba, když na ni nečumím a neumím to??? Jde to vyndat/odinstalovat/…? Z principu za to platit odmítám, protože TV opravdu nemám a nechci a nijak to neobcházím.