Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
6.9.2023 v 9:37
#158913
tak koukam, ze vlada nejspis fakt schvali na tv poplatky i mobil
takze to pak misto prohlaseni nemam tv bude psat mam dvacet let starou nokii? 😀