Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací řádný léto 2023 Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

#158852
Denny

    Brý den,
    co se týče toho hajzla, samo, že se mu nic nestane. By čék blil.
    Jsem byla mrknout na houbách, mají ale přestávku, našla jsem jen kostrč a lišky. Navíc můj hříbkový les…hrůza. Sice je bukový, ale jezdí přes něj těžká technika, takže si asi umíte představit jak vypadá :-(.
    Lišek jsem našla hafo před týdnem a udělala vynikající omajdu liškovou s těstovinama.
    A přiklepli nám zahrádku, takže budu zahradníkem
    A máme nový/vojetý auto.
    Zvířátka jsou v pohodě, Koněva ani prstík teď nezlobí, tak sned bude mít pokoj.
    Cairuška je ďábel, pořád na něčem visí a už se 2x koupala v akvárku.
    A rekonstrukce bytu začne v lednu …auuuu
    A nemůžu spát, pořád debilní sny a teď navíc i návaly pocení, pak zima.
    Ve čtvrtek jedu na gyn. snad mi něco napíšou. Nemáte někdo typa jak to aspoň trochen zmírnit?

    Fifino moc na vás myslím…

    Čajdo
    e tam se mnou jedna kolegyne co neni moje kolegyne a celej den tam neni,
    tohle je super větička :-DDD

    PetraK
    a co dělali Fajka s Čífem?

    Bartík šilhánek a Caira s Koníkem.. (vona jí Caira prostě miluje)

    Attachments: