Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
Brý den,
co se týče toho hajzla, samo, že se mu nic nestane. By čék blil.
Jsem byla mrknout na houbách, mají ale přestávku, našla jsem jen kostrč a lišky. Navíc můj hříbkový les…hrůza. Sice je bukový, ale jezdí přes něj těžká technika, takže si asi umíte představit jak vypadá :-(.
Lišek jsem našla hafo před týdnem a udělala vynikající omajdu liškovou s těstovinama.
A přiklepli nám zahrádku, takže budu zahradníkem
A máme nový/vojetý auto.
Zvířátka jsou v pohodě, Koněva ani prstík teď nezlobí, tak sned bude mít pokoj.
Cairuška je ďábel, pořád na něčem visí a už se 2x koupala v akvárku.
A rekonstrukce bytu začne v lednu …auuuu
A nemůžu spát, pořád debilní sny a teď navíc i návaly pocení, pak zima.
Ve čtvrtek jedu na gyn. snad mi něco napíšou. Nemáte někdo typa jak to aspoň trochen zmírnit?
Fifino moc na vás myslím…
Čajdo
e tam se mnou jedna kolegyne co neni moje kolegyne a celej den tam neni,
tohle je super větička :-DDD
PetraK
a co dělali Fajka s Čífem?
Bartík šilhánek a Caira s Koníkem.. (vona jí Caira prostě miluje)
