Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
31.8.2023 v 11:44
#158661
cernejcaj
tady je aprilovy pocasi, furz zatahuju a vytahuju zaluzie, sla jsem do penny, svitilo slunko, sla jsem z penny, prselo 😀
ale je celkem teplo, na cestu domu urcite narvu svetr do batohu
Petrs01
no ale koukam jsou mu 3 mesice, asi o nej moc zajem neni
a nevim jak to mas, ale neslo by pak ho brat s sebou na ty kurzy i na to plavani?
jako vidam normalne na fb lidi jak berou stenata do kanclu, takze asi nejak se i to stene naucit da, ze moc neotravuje, asi teda 😀