Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
31.8.2023 v 5:59
#158623
Fifi
tohle je hrozně těžký, ani já bych nevěděla, jak se v této situaci zachovat…
já bych to zkonzultovala s vet, řekla jim své pocity, to, co vidíš…
Co by udělali oni, kdyby to byl jejich pes. Máš s nima skvělé vztahy, důvěřuješ jim.
Drž se.