Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
30.8.2023 v 7:02
#158553
Kimi – jo to je supr, že u vás mají takovýhle nápady. A Tobě moc díky, za hlas pro to kastrování, protože ač jinak nejsem nějakek kastrační fanda, tak bohužel u těch kočenek, zatím nic lepšího není, když člověk nechce aby trpěly kočky neustálou březostí, umírala zbytečně koťata a kočky se množily geometrickou řadou. Z tý „naší“ pětky to vypadá, že jsou 4 kočenky a jeden kocourek, tak to by pak jelo natošup.
černej čaj
jasně, že se těším, páč to zas bude krok k tomu, že Domeček bude normální. Ty dveře teď, to je parodie na dveře 😀