Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
28.8.2023 v 13:44
#158469
cernejcaj
ja potrebuju i do snehu a snerovaci
vsechno, co mi vyhovuje a libi se mi, ma vevnitr kozich, to fakt nechapu, kdyz v podstate celou zimu je kolem nuly, by se mi v tom upekly nohy
ono kdyz hledam boty bama, tak mi to hleda spis vlozky, kremy a kartace a tak a pisou, ze je to jeden z nejvetsich vyrobcu tehle veci