Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
25.8.2023 v 11:34
#158351
Petrs01
měli jsem nutkání si ho nechat…je úžasnej i povahově,
ale nejde to, to bych si nechala všechny, on i Bartík je moc fajn.
PetraK
to je fakt supr, moc to Romanovi přeju!!
🙂
díky, jsem za to ráda, páč to konečně bude bez stresu.
hlaste kde prší jo 😀